Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kraso Kladno zve všechny na zimní stadion

Pátek, 14. prosince 2012 00:03

Zdobení stromečku přímo na ledě, účast hokejové hvězdy, či muzikál lední revue s Krkouny, to a ještě mnohé další chystá Laďka Eichenmannová v již tradiční akci Vánoce v peřině.

Amálka s Barunkou odstartují s jednou z velkých hokejových hvězd Kladna sbírku na konto Nadace pro transplantaci kostní dřeně. A místo dobrovolného vstupného mohou diváci Nadaci zaslat dárcovskou sms.

„Zahájení se nejspíše zúčastní Jiří Tlustý. Kladenští rytíři se přidali k mé výzvě. Od pondělí začnou prodávat dárcovské karty s Rytíři v hodnotě dvacet korun. Výtěžek dáme prostřednictvím mé aktivity právě Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Chtěla bych vyzvat mladé k registraci do Českého národního registru dárců kostní dřeně. Vstup je omezen věkem osmnáct až pětatřicet let,“ vysvětluje záměr akce Laďka Eichenmannová.

Po krasobruslařské dětské revue, které se zúčastní jako v loňském roce i děti z DD Ledce, krátce předvedou své první hokejové pokroky děti ze Školičky bruslení kladenských Rytířů.

V půlce programu Vánoc v peřině nastane změna – malí diváci se promění v učinkující v muzikálu Michala Davida Děti ráje. Podmínkou pro učinkování v muzikálu je dětský věk a brusle! Bez bruslí nebudou děti na ledovou plochu vpuštěny!

„Přímo na ledě ozdobíme vánoční stromeček pro děti do nemocnice Motol, konkrétně pro dětské oddělení onkologie a hematologie. Autorka Krkounů Romana Andělová stromeček do Motola dopraví a najde s doktory vhodné umístění vánočního stromečku. Těm, kteří nemohou přijít bych chtěla vzkázat, nebuďte lhostejní a přidejte se k nám. Stačí poslat dárcovskou sms, nebo se zaregistrovat. Nikdy není pozdě,“ dodává šéfka Krasa Kladno.

.

Autor: Jan Murárik

.