SAMK TV Měsíční Kladno
ČSAD KLADNO
 • Restaurace Sleťák
 • SOU a SOŠ Kladno
 • Kladno

Kladenský zámek obsadili filmaři, vznikl nový díl seriálu Duch

Úterý, 19. září 2023 09:07

Štěpán Benoni bude opět vídat ducha, tentokrát pro exteriéry i interéry posloužil Kladenský zámek. Kladenské listy získaly exluzivní informace od TV Prima.

Vše probíhalo v maximálním utajení. Štáb seriálu obsadil i velkou část parkoviště u školy Montesore. Podle slov člena štábu: Kdybych udělal jednu fotku na place, tak jsem okamžitě bez práce.“

Dalších osm epizod seriálu Duch právě vzniká pod taktovkou televize Prima. V hlavních rolích se opět představí Štěpán Benoni jako policista Emil Svoboda, který ve své práci potkává ducha. Ten mu pomáhá v řešení případů, a ani on se ve druhé sérii nezměnil. Benonimu bude po boku stát Predrag Bjelac jako mrtvý mafián Darko Besarabič.

Emil je vyšetřovatel v elitní jednotce v sekci organizovaného zločinu Národní centrály proti organizovanému zločinu, kterému pomáhá v řešení případů duch mrtvého mafiána. Už to vypadalo, že když Darko odčiní svoje hříchy a pomůže Emilovi vyřešit těžké zločiny a vraždy, dostane se mu pokoje a odejde. Jenže… Ani náhodou, tihle dva jsou zase spolu a do toho se objevuje nová sympatická kapitánka Hanka Havránková, o kterou se postarala Leona Skleničková.

Duch tak rozjíždí další dobrodružství „Mé dny jsou jen a jen pracovní, je toho opravdu hodně. Je jedno, jestli točím ZOO nebo Ducha,“ přiznává Štěpán Benoni, který na place oslavil i narozeniny. „Děkuji za přání, ty dnešní narozeniny jste mi zpříjemnili. Oslavím je tak, že sním polovinu dortu, který jsem dostal, natočím poslední obraz a půjdu si lehnout,“ směje se Benoni, který se pokračování seriálu nemohl dočkat. „Hodně jsem se na pokračování těšil,“ přiznává herec, který tak skáče z divadla do dvou roztočených seriálů. „Mám pro vás jednu novinku, kterou už mohu prozradit. Byl jsem moc rád, že se k nám přidala Leona Skleničková. Byl jsem na několika kamerových zkouškách, když se nová role Hanky obsazovala. Je zajímavý typ a funguje nám to spolu moc dobře. Z toho mám radost,“ prozrazuje Benoni, který tak bude mít po boku novou parťačku.

„Kapitánku Hanku Havránkovou, kterou ztvárňuje Leona Skleničková, si parta našich vyšetřovatelů nejprve pozve k jednomu případu, a jelikož se osvědčí, tak se stane členkou týmu. Hanka díky svým kolegům objeví nové souvislosti v případu smrti svého otce a také začne tušit, že její parťák Emil má podezřelé tajemství. O tom, kdy se druhá řada seriálu Duch objeví na obrazovkách televize Prima, budeme diváky včas informovat,“ vysvětluje mluvčí seriálu Josef Ducký.

Emil tak bude mít novou posilu. „Je to stále trouba, což mě moc netěší, ale dobře se to hraje. Taky trochu v nové sérii díky Hance nahlédneme do jeho soukromí,“ dodává Benoni.

Jistotou v seriálu zůstává herec jugoslávského původu Predrag Bjelac, který uvedl:. „Nová parťačka je skvělá. Natáčení je poslední dny dost náročné. Točíme v těch největších vedrech a těžko se to zvládá. Se Štěpánem jsme přátelé, skamarádili jsme se při natáčení první řady, a jakmile se objevím v Praze na návštěvě, setkáváme se,“ prozrazuje herec, který díky tomu stráví opět nějaký čas v hlavním městě. „Duch je všude přítomný a není s tím moc spokojený. Darko už by chtěl konečně odejít, ale moc se mu to nedaří. Dostává se tak do různých vtipných situací a doufám, že to diváky bude bavit,“ naznačuje svůj osud v seriálu herec a věří, že diváci budou s další sérií spokojeni. „Pojedeme ve stejném rytmu, osm jednotlivých příběhů je v lecčem aktuálních a diváci budou mít určitě radost. Musím se přiznat, že čeští diváci mají větší úctu vůči hercům, větší respekt. Stává se, že mě často zdraví na ulici, častěji než v Bělehradě, a je to moc milé. Muži mi občas říkají, že mě jejich ženy milují,“ směje se a prý mu to moc lichotí.

Foto: Zdroj KL


 1. krimi

  Kladenské policie hledá agresora snědé pleti, incident se stal na Sletišti

 2. zprávy

  Kraj rozdělí sedm milionů mezi 15 azylových domů

 3. sport

  Podpořte Kanonýry Kladno už dnes v zápasu proti Znojmu

 4. krimi

  Poznáváte muže na fotografii, oznamte to policii

 5. info z radnice

  Přechod na nový informační systém na jeden den uzavře Magistrát v Kladně

 6. krimi

  Slánský strážník pomohl zadržet hledanou osobu ve svém volnu

 7. info z radnice

  Divadlo ve Slaném bude slavit přesně 30. prosince 140 let od svého otevření

 8. info z radnice

  Kladenské gymnázium projde celkovou rekonstrukcí

 9. info z radnice

  Primátoři 20 měst zaslali otevřenou výzvu představitelům státu

 10. zprávy

  Střední škola služeb a řemesel Stochov navštívila zámek v Lánech

 11. pozvánka

  Do Zooparku Zájezd dorazí kouzla a čáry

 12. sport

  HK Lev Slaný pořádá v neděli nábor nových lvíčat

 13. zprávy

  Ortopedické oddělení kladenské nemocnice pořídilo dvě nové artroskopické věže.

 14. zprávy

  Projekt krajů, Čtyřmezí, přinese lepší dopravní obslužnost pro cestující

 15. zprávy

  Střet cisterny s dodávkou na obchvatu Slaného

 16. foto

  Iroshokej pomáhá handicapovaným dětem, je přínosem v pro ty ostatní

 17. info z radnice

  Zastupitelé města Kladna, řesili uzemní plán, ale mimo jiné i pyrotechniku

 18. sport

  Plavecký bazén v Kladně slaví padesát let od zahájení provozu

 19. pozvánka

  Uherský býk se bude letos ve Slaném rožnit tuto sobotu

 20. krimi

  Prozradíme vám, kde v Kladně tento týden měří policie rychlost