ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Sál kina Sokol bude v sobotu místem galavečera klubu Miners

Čtvrtek, 24. listopadu 2022 15:00

Baseballový a softballový klub Miners Kladno je již na středočeské i republikové baseballové a softballové scéně neuvěřitelných 32 let. Hnacím motorem a i jedním z nejlepších trenérů je beze sporů Petr Baroch.

Sál kina Sokol bude v sobotu místem galavečera klubu Miners (Ilustrační foto: KL)

,,Bohužel jsme vzhledem k pandemické situaci nemohli oslavit kulaté výročí. Rozhodli jsme se proto uspořádat letos alespoň slavnostní předání cen nejlepším hráčům jednotlivých kategorií a rozhodčím trochu jinak než doposud, kdy jsme ceremoniál pořádali na slavnostním zakončení sezony na hřišti Miners,“ uvedl pro Kladenské listy Petr Baroch.

Tentokrát by klub rád vyměnil dresy za smoking, spiky za podpatky a ukázal se i jinak nežli v prachu antuky. A proto nebo vlastně právě proto se závěrečný ceremoniál neuděje, jak bylo zvykem na hřišti Miners, místem konání se stal sál kina Sokol v Kladně a to 26. listopadu od 19:30 hodin. V rámci tohoto setkáni pod názvem Galavečer SAFE 22 proběhne slavnostní předání cen nejlepším hráčům jednotlivých kategorií a rozhodčím.

Pokud se Galvečeru zúčastníte, tak pořadatelé žádají o potvrzení účasti a nahlášení počtu příchozích emailem na baroch@minerskladno.cz.