ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

U2 revival v Kladně vyprodal sál a předvedl dokonalou show

Úterý, 22. listopadu 2022 08:49

Výkon kluků U2 revival přilákal všechny příznivce této hudby napříč věkovými kategoriemi. Jistý nádech evokující irské skladby, i to je to, co ve spojení se stále aktuální produkcí originálního seskupení dokáže oslovit snad všechny. U2 revival to zvládne reprodukovat dokonale.

U2 revival v Kladně vyprodal a sál předvedl dokonalou show (Foto: KL)

O vzrůstající oblibě tohoto seskupení hovoří vyprodaná místa jejich představení a to kdekoliv. Bezesporu o nich nejen uslyšíme, ale i je znovu uvidíme, a tentokrát v mnohem větším prostoru. Už jen protože tato kapela chce poskytnout jedno ze svých neopakovatelných vystoupení maximu fandům nejen svých, ale primárně příznivcům tohoto hudebního žánru, který je směsicí rocku i trochu tajemna.

Budete-li hledat průsečík hudby plné emocí, barev, nálad, expresivního zpěvu, klenutých kytar, pestré rytmiky, pulsující basy a lásky k U2, narazíte na seskupení jihočeských muzikantů, kteří společně přijali výzvu zprostředkovat publiku hudbu jedné z největších světových kapel a tvoří U2 revival.

Napodobit nenapodobitelného Bona si vzal za úkol zakládající člen Michal Škola (Danger), který na pódiu nevládne pouze zpěvem, ale také kytarou, foukací harmonikou a kapele programuje samply.

Na nekonečnou cestu za zvukem kytary The Edge se vydal Jirka Kovář (Estuary High Tide, Láďa Latka A Trio). Stará se také o klavír a vokály.

Benjamínek kapely Honza Zaoral (Metallica Tribute) se ujal těch nejhlubších tónů a stejně jako Adam Clayton – čím hlubší tóny hraje, tím výše má hlavu v oblacích.

Díky metalovým kořenům získal Radim Koníř (NPCH) hráčskou ekvilibristiku, která je v kombinaci s jeho velkým citem pro písničku přesně to pravé pro hudbu U2.

O jejich nejbližším vystoupení na podiích Kladna nebo Slaného budeme včas informovat, naše redakce opět umožní i VIP vstupenky s možností osobního setkání s U2 revival.