ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Hokejový svět velmi těžko nese ztrátu ikony Kladna a otce legendární osmašedesátky

Pondělí, 21. listopadu 2022 09:37

Současný primátor Kladna Milan Volf má k hokeji velmi blízký vztah, sám vedl i kladenskou mládež v době, kdy byl starostou Kladna. Jeho vztah k hokeji se logicky promítl i do vztahu s Jaromírem Jágrem starším.

Hokejový svět velmi těžko nese ztrátu ikony Kladna a otce legendární osmašedesátky (Foto: Pavel Varvařovský)

Ztráta člověka, který byl především ten, který nejen pro Kladno zasvětil svůj život, je smutnou správou pro celý hokejový svět. „S panem Jágrem jsme spolupracovali dlouhá léta, intenzivně od roku 1999. Neznal jsem jiného člověka, u kterého podání ruky znamenalo víc, než podpis na smlouvě. Co se řeklo, platilo,“ připomněl kladenský primátor Milan Volf to, co bývalého šéfa kladenského hokeje a otce legendárního čísla 68 zdobilo možná nejvíce.

Bezpočet trenérů, kapitánů mužstev, legendárních hráčů i manažerů, bývalých i současných doslova z celého světa souzní se ztrátou otce kladenského hokeje, který byl v tomto oboru doslova ikonou a vychoval syna, který je a na vždy bude tím nejznámějším a nejlepším hokejistou na světě. Jarda a Jarda se nesmazatelně zapsali do historie tohoto sportu.

Tato smutná zpráva zasáhla doslova celý hokejový svět, vždyť to byl táta nejen Jardy mladšího ale táta hokeje, který dokázal i vrátit Kladno zpět na výsluní, když už všichni o tom ani nepřemýšleli. Budiž mu hokejové nebe otevřeno.

Pavel Varvařovský