ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Soutěž o třikrát dvě volné vstupenky na koncert kapely U2 revival v Kladně

Úterý, 15. listopadu 2022 09:35

Již tento pátek 18. listopadu kapela U2 revival vystoupí od 21. hodin na podiu Auto Da Fé v Kladně. Jen pro zajímavost, přesně před třiatřiceti lety 18. listopadu 1989 měli U2 koncert v Sydney, anonym nahlásil v hale bombu, ale nenašla se, tak nakonec koncert odehráli a přesně na den o dva roky později vydali album Achtung Baby, ze kterého má U2 revival v repertoáru tři songy.

Foto: Archiv kapely U2

Budete-li hledat průsečík hudby plné emocí, barev, nálad, expresivního zpěvu, klenutých kytar, pestré rytmiky, pulsující basy a lásky k U2, narazíte na seskupení jihočeských muzikantů, kteří společně přijali výzvu zprostředkovat publiku hudbu jedné z největších světových kapel a tvoří U2 revival.

Napodobit nenapodobitelného Bona si vzal za úkol zakládající člen Michal Škola (Danger), který na pódiu nevládne pouze zpěvem, ale také kytarou, foukací harmonikou a kapele programuje samply.

Na nekonečnou cestu za zvukem kytary The Edge se vydal Jirka Kovář (Estuary High Tide, Láďa Latka A Trio). Stará se také o klavír a vokál.

Benjamínek kapely Honza Zaoral (Metallica Tribute) se ujal těch nejhlubších tónů a stejně jako Adam Clayton – čím hlubší tóny hraje, tím výše má hlavu v oblacích.

Díky metalovým kořenům získal Radim Koníř (NPCH) hráčskou ekvilibristiku, která je v kombinaci s jeho velkým citem pro písničku přesně to pravé pro hudbu U2.

Soutěžní otázka zní: „Z kolika členů se skládá U2 revival.“

Své odpovědi zasílejte na emai: varvarovsky.pavel@seznam.cz. Nezapomeňte napsat telefon, abychom výherce mohli informovat o předání vstupenek. Získají je první tři správné odpovědi. Každý po dvou volných vstupenkách s možností setkání a focení s kapelou U2 revival. Konec soutěže je ve čtvrtek 16. listopadu ve 12. hodin.