ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Škola na náměstí E. Beneše bude mít den otevřených dveří

Pondělí, 31. října 2022 09:40

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno zve uchazeče o studium a jejich zákonné zástupce na Den otevřených dveří. Ten se bude konat ve třech vlnách a to 15. 11., 8. 12. 2022 a 19. 1. 2023 – od 12:30 do 18:00 hodin.

„Všechny Vás zveme k osobní návštěvě školy. Dny otevřených dveří budou tento školní rok probíhat ve dnech 15. 11., 8. 12. 2022 a 19. 1. 2023 – od 12:30 do 18:00 hodin. Neváhejte a domluvte si termín prohlídky i mimo dny otevřených dveří. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a školou Vás osobně provedeme. Naším cílem je vybudovat otevřenou, efektivní, fungující a moderní školu. Našim budoucím žákům a rodičům,“ říká ředitel školy Petr Paták.

Každý rok se v závěru roku rozhodují žáci devátých tříd, kterou školu si vyberou pro své další vzdělání. „Chtěl bych se obrátit nejen na ně, ale i na jejich rodiče. Jsme škola, která nabízí dva typy vzdělání pro absolventy devátých tříd. Jedná se o čtyřleté studium zakončené maturitní zkouškou a tříleté učební obory. Poskytujeme kvalitní vzdělání a připravujeme žáky na budoucí povolání, tak aby se naši absolventi uplatnili na trhu práce,“ zdůrazňuje Petr Paták.

„Přijďte se do naší školy podívat, seznámit se detailně s náplní jednotlivých oborů, setkat se s našimi pedagogy a prohlédnout si prostory školy. Rád se s Vámi setkám při dnech otevřených dveří, ale i při individuálních návštěvách,“ uzavřel ředitel Paták.