ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Poznáváte muže na fotografii? Pokoušel se vybrat peníze z bankomatu

Středa, 26. října 2022 08:23

Kladenští policisté mají ve svém hledáčku muže, který se neoprávněně zmocnil cizí peněženky, která byla naditá platebními kartami. Následně se pachatel pokusil vybrat hotovost z bankomatu. Za jeho jednání mu nyní hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. V případě, že zloděje poznáte, volejte linku 158.

Poznáváte muže na fotografii? Pokoušel se vybrat peníze z bankomatu (Foto: PČR)

„Muž z fotografie je podezřelým z trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, čehož se podle dosavadního šetření dopustil tím, že v době od 16:15 hodin dne 26. července do odpolední půl čtvrté následujícího dne, na blíže nezjištěném místě v Kladně, si neoprávněně přisvojil peněženku s osobními doklady a třemi platebními kartami poškozeného muže. Poté se pokusil 27. července cizí platební kartou o výběr finanční hotovosti z bankomatu, což se mu ale nepodařilo,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„V této souvislosti se obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže, který byl zachycen na kameře bankomatu. Pokud ho poznáváte nebo máte k jeho osobě jakékoliv poznatky, kontaktujte nás, prosím, na tísňové lince 158 nebo popřípadě kontaktujte jakoukoliv policejní služebnu,“ dodal Michaela Richterová.