ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Vinařická věznice postrádá dva uprchlé trestance

Sobota, 22. října 2022 06:33

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po dvou hledaných uprchlých vězních. Pokud je zahlédnete, obraťte se na linku 158. Jeden utekl z pracoviště v Libušíně, druhý z Velvar.

Foto: PČR

„Jedná se o devětadvacetiletého Daniela Drobného, který odešel v pátek 14. října, v době okolo pravého poledne, z nestřeženého pracoviště v obci Velvary. Hledaný je vysoký asi 186 až 190 centimetrů, střední postavy. Má modré oči, středně hustý plnovous černé barvy a krátce střižené černé vlasy. V okamžiku opuštění pracoviště měl na sobě pracovní oděv – modré montérkové kalhoty s černými nákoleníky a modrou mikinu. Je ale velmi pravděpodobné, že se pohybovat v pracovním oděvu nebude,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„V druhém případě jde o šestatřicetiletého Karla Kýhose, který odešel ve čtvrtek 20. října, v době mezi 18:00 až 19:00 hodinou, z venkovního nestřeženého pracoviště v obci Libušín. Hledaný je vysoký asi 182 centimetrů, štíhlé až hubené postavy. Má modrozelené oči, začínající plnovous a dlouhé vlnité vlasy hnědé barvy sčesané do culíku. Co se týče oblečení, v okamžiku opuštění pracoviště měl na sobě pracovní oděv – montérkové kalhoty a mikinu,“ dodala mluvčí Michaela Richterová.