ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Poznáte násilníka na fotografii? Kontaktujte policii

Pátek, 7. října 2022 09:05

Kladenští policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění násilníka, který napadal nezletilé děti na pumptrackovém hřišti v Kladně na Sítné. Napadeným mladíkům se muže podařilo vyfotografovat. Policie však stále nedokáže opilého útočníka identifikovat.

Poznáte násilníka na fotografii? Kontaktujte policii (Foto: PČR)

K celé události došlo již 8. srpna letošního roku po 18. hodině. Konkrétně v době od 18:10 do 18:20 měl mezi skupinu mladistvých přijít muž, zjevně pod vlivem alkoholu, a přítomné mladistvé osoby měl bezdůvodně začít napadat, a to nejen slovně, ale i fyzicky. „Muž se měl pokusit jednoho z mladíků udeřit otevřenou dlaní a následně jej i strhnout k zemi a napadat i další přítomné, kteří se snažili bránit sebe, ale i ostatní proti kterým útok směřoval. V jednom případě, a to i zřejmě s ohledem na podnapilý stav, podezřelý muž upadl, chvíli zůstal na zemi ležet a následně z místa odešel,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Poškození pak celou událost oznámili na policii, muže se jim i podařilo vyfotit. Dosavadním šetřením kladenských policistů se zatím nepodařilo muže ztotožnit, aby i jeho mohli k celé události vyslechnout a objasnit tak celý incident.

„Poznáváte muže na fotografii? Pokud ano, nebo máte jakékoliv informace k celému incidentu, ozvěte se prosím kladenským policistům na tel. číslo 974 873 500. Možné je využít i bezplatnou tísňovou linku 158,“ dodala Barbora Schneeweissová.