ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Na nové cvičiště pro pejsky přijel do Slaného trenér

Středa, 5. října 2022 11:47

Ve Slaném na novém hřišti pro psy v Navrátilově ulici bylo rušno. Minulou neděli dopoledne s trenérem Tomášem  Nushartem projevilo zájem několik desítek majitelů čtyřnohých parťáků.

Na nové cvičiště pro pejsky přijel do Slaného trenér (Foto: KL)

V úvodu starosta města Martin Hrabánek poděkoval za realizaci hřiště manažerce rozvoje města Magdaleně Stýblové a jednateli Technických služeb Slaný Martinu Konečnému a popřál hřišti mnoho spokojených návštěvníků.

Všichni pejsci i jejich majitelé si dopoledne užili, navázali nová přátelství, udělali další pokrok v socializaci a hlavně se pořádně unavili. Trenér Tomáš všem zájemcům poradil s využitím překážek na hřišti a poskytl mnoho rad k výchově a výcviku chlupáčů. Každému, kdo měl pak zájem, se individuálně věnoval.

Psí hřiště ve Slaném, oproti podobným v jiných městech, má své pozitivní zvláštnosti. Především jsou veškeré prvky navrženy tak, aby byly bezpečné pro zvířata všech ras, stáří a velikosti, stejně tak i pro jejich majitele. Bez zajímavosti není ani Čmuchací zahrada, která je umístěna do středu hřiště.

„Moc příjemné dopolední setkání. Jsem rád, že jsme díky Markétě Růtové navázali spolupráci s Tomášem Nushartem, který nám vytvořil návrh hřiště. Naše psí hřiště díky němu není z kupovaných prvků, ale je sestaveno podle odborníka na psí chování,“ uvedl starosta města Martin Hrabánek.