Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Přípravy na Dny města Kladna nabírají na otáčkách, jezdit bude elektrobus

Čtvrtek, 8. září 2022 08:12

Právě v těchto dnech vzniká uprostřed atletického oválu na Sletišti obří stage, na které se od pátku do neděle předvedou známé tváře hudební scény. Až 20 tisíc diváků se může těšit na taková jména jako Dara Rolins, Václav Noid Bárta nebo světoznámá londýnská skupina Morcheeba. Sobota bude zakončena ohňostrojem. Pro Kladeňáky je zařízen spoj v podobě elektrobusu.

Přípravy na Dny města Kladna nabírají na otáčkách, jezdit bude elektrobus (Foto: KL)

Oslavy města odstartují již tento víkend. Začnou v pátek 9. září a potrvají do neděle 11. září. Těšit se můžete na zábavné atrakce, mnoho druhů občerstvení a samozřejmě i nabitý program.

„V sobotu 10. a v neděli 11. září bude odpoledne v provozu městská linka 607. Jezdit bude mezi zastávkami Okrsek 4 a Zimní stadion. Z Okrsku 4 vyjede vždy v celou hodinu, zpět od Zimního stadionu v celou hodinu a 20 minut. První spoj vyjede po oba dny z Okrsku 4 ve 12 hodin, poslední spoj od Zimního stadionu v sobotu ve 20:20 hodin, v neděli v 17:20 hodin,“ uvedl ředitel ČSAD MHD Kladno Ludomír Landa a dodal: „Na lince bude jezdit elektrobus SOR NS 12 ELECTRIC, který má ČSAD MHD Kladno zapůjčený od výrobce na testování. Elektrobus je moderní celonízkopodlažní určený pro bezemisní přepravu osob v městském provozu. Jízdní řád a další informace jsou zveřejněny na stránkách mhdkladno.cz“.

Foto: ČSAD MHD Kladno

V pátek potěší fanoušky Dua Aramis a Jaroslava Uhlíře s kapelou. V sobotu se skvělému kladenskému publiku představí Raego, Dara Rolins, Václav Noid Bárta, Thom Artway s kapelou, světoznámá londýnská skupina Morcheeba a zlatým hřebem večera bude kapela Lucie. Sobotní oslavy ukončí velkolepý ohňostroj.

Těšit se můžete i na neděli. Pro fanoušky domácího hokejového týmu Rytíři Kladno je připravena autogramiáda, soutěže a představení nových dresů, pro děti vystoupení divadelně hudební skupiny Kašpárek v rohlíku a následovat bude Jakub Děkan a Rybičky 48.

V pátek a v neděli je vstup zcela zdarma. V sobotu je vstupné za lidových 50 kaček na osobu, děti do 10 let mají vstup zdarma po celé konání Dnů města Kladna. Areál Sletiště otevře své brány v pátek 9. září v 14.00, v sobotu a neděli od 11.00.