Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Slaný hledá talent již tuto neděli v Kumpánově zahradě

Pátek, 19. srpna 2022 06:22

Pod hlavičkou pojízdné kavárny CAFÉ POETA nově otevřená Kumpánova zahrada ožívá akcemi pro děti i dospělé a tento víkend tomu nebude jinak. Ve Slaném totiž budou hledat talenty.

Slaný hledá talent již tuto neděli v Kumpánově zahradě

V sobotu 20. srpna od 18 hodin se uskuteční klavírní koncert doplněný výstavou obrazů s podtitulem „Výstava plná fantaskních světů, bytostí a barev“. A neděli od 14 do22 hodin proběhne soutěž „Slaný hledá talent“. Vždy je možné využít občerstvení kavárny a v těchto parných dnech lze nalézt vodní osvěžení v podobě vodotrysků. Registrace do talentové soutěže je otevřena do 20. srpna pro všechny věkové kategorie všech žánrů a to na Facebooku Café Poeta dále na telefonu 724 358 535 Cyril Navrátil nebo na email: cyril.navratil@gmail.com. Vítáni jsou i mimo slánští.

Celým jménem Cyril Thomas Navrátil je překladatel, básník a dnes už i kavárník. Jak sám řekl: „Zatím se mi daří plnit si své sny. Po mnoha letech ve Francii bylo mým cílem přeložit divadelní hru do češtiny a její uvedení na divadelní prkna. Dalším, dnes už také splněným snem bylo otevřít si pojízdnou kavárnu. Všechny vás srdečně zvu třeba jen na dobrou kávu“.

Kumpánovu zahradu najdete ve Slané v ulici K. H. Borovského.