Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Stochově se snaží, mají další novinky

Pátek, 19. srpna 2022 06:19

Ve Stochově mají otevřenou novou volnočasovou aktivitu v podobě únikové místnosti, osadili tam nový památník, mají již připraven vánoční strom a vybrali zhotovitele na snížení energií. O novinkách z města informoval starosta Roman Foršt.

Foto: Město Stochov

„Od 16. srpna otevíráme novou volnočasovou aktivitu ve sportovní hale našeho města. Přijďte vyzkoušet novou únikovou místnost s názvem „KOUZELNICKÁ KNIHOVNA“. Tato hra je určena pro děti i dospělé a poskytuje 90 minut zábavy pro 2-6 hráčů,“ říká starosta Stochova Roman Foršt a dodává: „Minulý týden jsme ve městě osadili nový památník ,Replika těžební věže’ ve spodní části ulice Jaroslava Šípka. Následně budou provedeny dokončovací stavební práce v okolí včetně zhotovení mlatové cestičky. Slavnostní odhalení pomníku je plánováno na letošní Svatováclavské posvícení“.

„Máme zajištěn další pěkný Vánoční strom pro letošní advent a také jsme objednali další prvky pro tradiční vánoční výzdobu do Stochova i Čelechovic,“ sdělil dále Roman Foršt.

Ve Stochově se také v opakovaném zadávacím řízení podařilo vybrat zhotovitele na projekt „Snížení energetické náročnosti bytového domu Hornická č. p. 235-241“. Stavební práce na zateplení tohoto bytového domu budou zahájeny ke konci letních prázdnin.