ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Žena z Kladna okrádala v autě muže při sexuálních hrátkách

Pondělí, 1. srpna 2022 12:31

Vše začalo nevinně na internetových seznamkách. Žena oslovila muže a navázala s nimi kontakt. Poté se domluvili na společné schůzce, kterou uskutečnili. To ale pánové netušili, co je na rande čeká. Madam měla dopředu připravený jasný scénář, jak jejich setkání bude vypadat od začátku do konce. A ten taky dodržovala.

Žena z Kladna okrádala v autě muže při sexuálních hrátkách (Ilustrační foto: PČR)

Jednapadesátiletá žena každého muže požádala, aby za ní přijeli do Kladna. Ti ochotně přijeli a vyzvedli ji na předem domluveném místě. Jakmile sedla k nim do auta, navedla je k tomu, že by si mohli dát kávu na benzínce. Gentlemani šli koupit kávu, přičemž zlodějka sledovala, kam si ukládají peněženku. Potom se autem přesunuli na odlehlé místo, kde se začali sbližovat a uspokojovat.

„Při sexuálních hrátkách v autě využila žena nepozornosti a nesoustředěnosti mužů, zašmátrala do míst, kde pánové měli peníze, peněženky nebo mobilní telefon a nenápadně se všeho ujala. Po dokonání krádeže mužům řekla, že už musí jít a ti ji odvezli zpátky na místo, kde ji vyzvedli,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová a dodala, že kladenskému kriminalistovi se podařilo zlodějku vypátrat a ztotožnit. „Po veškerých služebních úkonech pak vyšetřovatelka zahájila proti ženě trestní stíhání a obvinila ji ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže v jednočinném souběhu s pokračujícím přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ uzavřela Michaela Richterová.

Zajímavostí je ta skutečnost, že jednapadesátiletá recidivistka krádeže byla v posledních třech letech za stejnou trestnou činnost odsouzena a nyní ji v případě odsouzení hrozí trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.