ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

V Zahradě Kladenského zámku se můžete těšit na Country večer

Sobota, 30. července 2022 06:17

Country večer v Zahradě Kladenského zámku se uskuteční již příští týden. Těšit se můžete na Milušku Voborníkovou, Petra Rezka, Lenku Filipovou a Petra Spáleného.

V Zahradě Kladenského zámku se můžete těšit na Country večer (Ilustrační foto: KL)

Miluška Voborníková je bývalou zpěvačkou Divadla Semafor. Stala se velmi půvabným a (zejména pánským publikem) obdivovaným benjamínkem celého tehdejšího semaforského souboru, kde posléze vystupovala s oběma semaforskými skupinami (Suchý – Šlitr a Miloslav Šimek – Jiří Grossmann). Mezi její největší hity patří písničky: „Gimi det ding“, „Pupákova píseň lásky“, „Dej mi lásku“ a další.

Petr Spálený je český hudebník, skladatel, kytarista, flétnista, bubeník a zpěvák, člen kapely ApolloBeat. Jedná se o zpěváka, jenž se etabloval na pomezí rocku, country a popmusic, který často připomíná melodickou recitaci nebo zpívané pobrukování melodie. Vystupoval v hudební skupině Hippos (později Apollobeat), z té doby pochází i hit „Plakalo bejby“.

Petr Rezek je český zpěvák, kytarista, hudební skladatel, textař, moderátor, hudební redaktor, je také autorem dvou rozhlasových her. Mezi jeho nejznámější hity patří mimo jiné „Nejkrásnější déšť“, „Ta pusa je Tvá“ a další.

Lenka Filipová je česká zpěvačka, šansoniérka, kytaristka, hudební skladatelka a textařka. „Kytara u nás doma ležela opřená o stěnu, a tak jsem jí prostě vzala do ruky, bylo mi 9 let“.

Hity jako „Zamilovaná“, „Prý se tomu říká láska“, nebo „Za všechno může čas“ není třeba představovat.