ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Od pondělí bude omezen přístup na Sletiště

Sobota, 2. července 2022 06:18

Po dobu rekonstrukce bude omezen vstup na Městský stadion Sletiště. Od pondělí 4. července budou zahájeny práce před hlavní branou Sletiště, dosavadní koridor spojující parkoviště s cyklostezkou ve směru na Lapák tak bude uzavřen stejně jako hlavní vstup na stadion.

Foto: KL

 

Na Sletiště a okolní sportoviště se tak po dobu tohoto omezení bude možné dostat následujícími způsoby:

  1. Po panelové cestě vedoucí za sportovní halou a aquaparkem. Tuto cestu můžete využít, pokud přicházíte z ulice Sportovců ve směru od Rozdělova. Z tohoto směru ale není možné zajet na parkoviště před Sletištěm. Panelová cesta navíc slouží pro technickou obsluhu, zásobování a zaměstnance SAMK, proto při pohybu dbejte zvýšené opatrnosti.
  2. Přes Městský stadion Sletiště. Pokud přicházíte z velkého parkoviště před Sletištěm nebo z ulice Sportovců ve směru od ulice Petra Bezruče, využijte cestu přes Sletiště. Vstoupit do něj můžete buď zadní branou u křižovatky Sportovců / P. Bezruče nebo boční branou se závorou z ulice Sportovců. Protože hlavní vstupní branou Sletiště nebude možné projít, dojděte až k zadní brance u atletické haly. Pozor, Městský stadion Sletiště je otevřen od 6 do 22 hodin, mimo tyto hodiny využijte variantu číslo 1.

Informace jsou zveřejněny na základě zdroje SAMK