Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Muži na videu ukradli rybářské vybavení za 50 tisíc, poznáte je?

Sobota, 14. května 2022 06:01

Kladenští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění dvou mužů, kteří po vloupání do garáže v ulici Pod Strání v Kladně, odcizili věci, zejména tak rybářské pruty za více než 50 tisíc korun.Od neděle 24. dubna do ranních pěti hodin 25. dubna byly na kamerových záznamech zachyceny dvě osoby, z nichž jedna procházela ulicí Pod Strání krátce po desáté hodině. Po asi čtyřech minutách šel muž s odcizenými věcmi ulicí zpátky. Za několik hodin, přesněji po čtvrté hodině ranní šel další, ten si vzal s sebou dětský kočárek. Během půl hodiny se s lupem, který v kočáru měl, vracel zpět.

„Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což hrozí pachateli či pachatelům v případě jejich dopadení a odsouzení trest odnětím svobody až na dvě léta,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Pokud muže poznáváte, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle 974 873 500 nebo na mobilu 601 570 326. Využít také můžete linku 158,“ dodala mluvčí Michaela Richterová.