Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Oslavte Den Země v Zooparku Zájezd, program je nabitý

Pátek, 22. dubna 2022 07:58

Zoopark Zájezd po celý rok nabízí tematicky k jednotlivým obdobím různé doprovodné programy. Nyní je na řadě Den Země. Proto na vás v sobotu čekají oslavy tohoto svátku. Zažijete například komentované prohlídky vybraných zvířat, bude trampolína, malování na obličej, Interaktivní kvízy a mnoho dalšího.

Oslavte Den Země v Zooparku Zájezd, program je nabitý (Foto: KL)

Planetu máme zatím jen jednu, a proto bychom se o ni měli dobře starat a vážit si jí. Sobotní Den Země bude ve znamení oslav rozmanitosti života na naší planetě. Děti mají možnost projít si interaktivní kvízovou stezku se záludnými otázkami a odměnit se skotačením na obří trampolíně nebo skákacím hradu. K dispozici bude i možnost malování na obličej. V zoo proběhne i přednáška Milana Smrže s ekologickým zaměřením.

Nezapomeňte, že v zoo je přes 100 druhů zvířat a mnoho z nich má teď na jaře mláďata! Navštívit můžete třeba akční veverky v průchozí voliéře, dětský koutek s kůzlaty zakrslých koz nebo populární Ušákov s největšími králíky na světě. V Teráriích najdete největší druhovou kolekci chameleonů a mnoho dalších zajímavých zvířat. Nebojte se, že byste zůstali o hladu, po celý víkend bude otevřené občerstvení i kavárna. Zoo je otevřena denně od 9 do 18 hodin.