Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenský muzikant Jary Tauber vydává debutové album

Čtvrtek, 7. dubna 2022 09:49

Svou sólovou dráhu zahájil teprve před dvěma lety a i přesto, že situace pro kulturní odvětví nebyla v těchto letech zrovna příznivá, zvládl kladenský hudebník Jary Tauber velké věci. Složil oficiální hymnu pro kladenské volejbalisty, splnil si sen v podobě společné písně s Petrem Jandou a svými singly proráží v českých i slovenských rádiích. Nyní tento mladý umělec přichází se svým prvním CD.

„Album nese název TOLIKRÁT stejně jako společná píseň s Petrem Jandou, která se na desce pochopitelně také objevuje. Posluchači však najdou na desce i řadu nových písní, ze kterých mám osobně velkou radost. V jednom songu mi dokonce rapuje známý televizní moderátor Tomáš Kraus,“ říká s úsměvem kladenský rodák o svém debutovém CD, které fanoušci mohou objednávat přes Jaryho webové stránky či sociální sítě. Písně je zároveň možné najít na Spotify, iTunes a dalších streamovacích serverech.

Vydáním desky to ale nekončí. Jary v těchto dnech finalizuje přípravy na křest tohoto alba, který se bude konat 20. dubna v pražském Hard Rock Cafe. „Rád bych veřejnost na tuto akci srdečně pozval. Vystoupí zde například právě Petr Janda i Tomáš Kraus, ale dorazí i celá řada dalších známých hostů. Vstupné je zdarma a začínáme v 17:30,“ zve Jary na tuto jedinečnou akci.

Odkaz na křest desky: https://fb.me/e/30dLehqJH