Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Magické dvojky. V Kladně byly oddány 4 páry a 2 registrované partnerství

Neděle, 27. února 2022 07:55

Magické datum 22. 2. 2022 přilákalo hned šest párů, které se rozhodly v neobvyklý den v týdnu – úterý – úředně posvětit svůj svazek. Během úterního dopoledne tak postupně uzavřeli manželství v obřadní síni kladenského magistrátu čtyři páry a registrované partnerství páry dva.

Magické dvojky. V Kladně byly oddány 4 páry a 2 registrované partnerství

 „Taková kumulace obřadů ve všední den určitě není obvyklá. Úterý navíc nepatří mezi běžné oddací dny. Zájemcům jsme ale výjimečně vyšli vstříc. Počet šesti ceremonií na jeden den je hodně i na oblíbené víkendové dny, a to původně bylo nahlášeno dokonce osm obřadů,“ poznamenala vedoucí kladenských matrikářek Jaroslava Vrňáková. 

Datum 22. 02. 2022 je takzvaný palindrom. Číslo, které lze číst stejně z obou stran. Podle numerologů je datum plné dvojek dobrým znamení, přeci jen číslo dva označuje pár.

Magické datumy i astrální události lákají páry k uzavření sňatku a partnerství odedávna. „Hodně obřadů jsme naposledy zaznamenali 18. 8. 2018. Jako svůj oddací okamžik si jeden z párů vybral v minulosti třeba i moment zatmění Slunce,“ uvedla Jaroslava Vrňáková.