Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Jaromír Jágr dnes slaví padesátiny, gratulujeme

Úterý, 15. února 2022 08:37

Narodil se patnáctého února a na svět přišel možná jen proto, aby rozdával radost. Díky němu se daly na hokej stovky dětí, díky němu miliony lidí vědí, že existuje Kladno. Jaromír Jágr dnes slaví padesáté narozeniny.

Foto: Jiří Hokův

Ve znamení oslav životního jubilea hrajícího majitele Rytířů Jaromíra Jágra se nesl také nedělní zápas Kladna s Kometou Brno. Jeho klub si pro slavnou osmašedesátku připravil hned na úvod video, které zachycuje jeho kariéru. Ke gratulaci na ledě se pak například přidal ředitel extraligy Josef Řezníček. S Jágrem slavili i fanoušci. Během zápasu se pak na kostce objevovaly gratulace bývalých spoluhráčů.

Jaromír Jágr nejprve oblékal dres s číslem 15, v NHL si zvolil číslo 68 jako vzpomínku na okupaci Československa v tomto roce. V NHL získal dvakrát Stanley Cup, pětkrát byl vítězem kanadského bodování a stal se nejlepším Evropanem hrajícím kdy v této soutěži. V roce 2005 se stal členem Triple Gold Clubu (Stanley Cup, olympijské hry a mistrovství světa).

Díky Jaromírovi Jágrovi se na Kladně hraje Extraliga. Jako hráč i majitel klubu není v jednoduché situaci. Přesto se nevzdává a kráčí dál se vztyčenou hlavou.

Jardo, gratulujeme a děkujeme.