Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Bývalý hotel La Park je na prodej, v březnu bude dražba

Čtvrtek, 3. února 2022 07:40

Dveře za posledními hosty se v hotelu La Park na okraji Kladna zavřely před několika lety. Podle tehdejších plánů mohl dnes objekt sloužit jako ubytovací zařízení pro seniory. Realita je ovšem taková, že od července roku 2016 se budova rozpadá před očima. Letos v březnu jde proto do dražby. Vyvolávací cena je 3,5 milionu.

Bývalý hotel La Park je na prodej, v březnu bude dražba (Foto: KL)

Hotel La Park byl oblíbený především díky pohodovému přírodnímu prostředí, ve kterém se nacházel. Nabízel zázemí pro svatby, firemní školení či soukromé večírky. Hostům byly k dispozici téměř tři desítky pokojů, restaurace a salonek. To vše do července roku 2016, kdy byl provoz ukončen poté, co na sebe hotel přestal vydělávat.

Během letních prázdnin téhož roku se měla pod dohledem nových majitelů uskutečnit rekonstrukce, po které by zde vzniklo nadstandardní ubytovací zařízení pro seniory. Projekt však v zárodku zastavila smutná událost, po které dosud nebylo možné s nemovitostí nakládat. Ovšem po šesti letech by se mohlo vše změnit.

Datum dražby hotelu La Park je stanoven na 22. března 2022. První prohlídka se uskuteční přesně o měsíc dříve a druhá 07. března. Znalec cenu objektu odhadl na 4,2 milionu korun, ovšem vyvolávací cena je tři a půl milionu, což znamená 2 420 korun za metr čtvereční. Místo konání dražby najdete ZDE: