Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladenští strážníci měřili mladým hokejistům rychlost na bruslích radarem

Pondělí, 31. ledna 2022 08:39

V minulých dnech navštívili strážníci malé kladenské hokejisty na jejich tréninku na zimním stadionu. Pořádali tam pro ně totiž soutěž s názvem Ledový strážník. Akce se opět vydařila.  

Foto: MP Kladno

Děti zpestření tréninku přivítaly s nadšením a závody si užily. Největší úspěch měl sprint přes ledovou plochu. Rychlost dětem měřili strážníci radarem. Ti nejrychlejší bruslaři dosahovali rychlosti od 20 až do 24 kilometrů za hodinu. Každý malý hokejista obdržel svou průkazku Ledového strážníka a drobné ceny.

„Odpoledne soutěž pokračovala pro veřejnost na ledové ploše na náměstí Starosty Pavla. Tam, za mohutného povzbuzování rodičů a doprovodu dětí, soutěžilo patnáct bruslařů. Těm nejmenším pomáhali se splněním úkolů rodiče nebo strážníci, kteří byli s dětmi na ledové ploše. Sice nebyla o pády v soutěžním zápalu nouze, ale naštěstí se vše obešlo bez zranění. Všichni závodníci obdrželi průkazky Ledového strážníka a drobné ceny. Již teď se strážníci i malí závodníci těší na příští ročník,“ uvedla mluvčí Městské policie Kladno Alena Purkytová.