ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Kladenští policisté pátrají po zloději z fotografie

Pátek, 14. ledna 2022 08:29

Neznáte muže z fotografie? Kladenští policisté by si totiž s ním velice rádi popovídali na téma ukradeného zboží v nákupním centru. Muži zákona se nyní obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění tohoto pachatele.

Kladenští policisté pátrají po zloději z fotografie (Foto: PČR)

Dosud neztotožněný muž vešel ve čtvrtek 6. ledna, osm minut po půl osmé ráno, do prodejny Albert v obchodním domě v ulici Petra Bezruče v Kladně, kde odcizil šest šampónů v celkové hodnotě přesahující 1200 korun. Ty následně schoval pod bundu a bez zaplacení prošel přes pokladny. Poté, co ho za platební zónou zastavila ostraha obchodu, se zloděj dal na útěk, přičemž povalil pracovníka ostrahy na zem a utekl.

„Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Prosíme všechny občany, kteří muže na fotografii poznávají a mohli by nám pomoct s jeho ztotožněním, aby veškeré informace k jeho osobě sdělili na bezplatné lince tísňového volání 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.