ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Průchově ulici pokračují práce na její revitalizaci

Pátek, 14. ledna 2022 08:25

Loni se dokončila revitalizace Štechova ulice a na tuto investiční akci navázala rekonstrukce v ulici Průchova. Hotová jsou pomalu všechna nová parkovací místa, vozovka a některé chodníky. Na řadu přijde osvětlení, zeleň a demolice starých zídek. Hotovo by mohlo být na konci února.

V Průchově ulici pokračují práce na její revitalizaci (Foto: KL)

Ke konci roku byla dokončena nejpodstatnější část revitalizované Průchovy ulice. Řemeslníci již zhotovili nové parkovací pásy, vozovku a hotová je i převážná část chodníků a schodišť na jižní straně ulice. To vše se stihlo do konce roku 2021.

Ihned po novém roce stavební práce pokračují, a to demolicí starých zídek a výstavbou chodníků a instalací nového veřejného osvětlení v obdobném rozsahu jako doposud. Pokud bude počasí přát, hotovo by mohlo být do dvou měsíců. V projektu je také počítáno s finálními úpravami zeleně. Zatím bylo vysázeno 10 stromů a další výsadba přijde na řadu na jaře.

Z důvodu bezpečnosti při pohybu stavebních strojů, přesunů materiálu a pohybu dělníků je druhá polovina ulice ještě několik týdnů neprůjezdná.