Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně byli napadeni dva mladíci, policie hledá svědky

Středa, 12. ledna 2022 08:00

Kladenští policisté hledají svědky fyzického napadení, k němuž došlo v sobotu 8. ledna, v době okolo druhé hodiny ranní, před místním klubem v ulici Vodárenská v Kladně.

V Kladně byli napadeni dva mladíci, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

Podle dosavadního šetření měla skupinka nezjištěného počtu neznámých pachatelů napadnout na veřejně přístupném místě před klubem dva muže, ve věku 19 a 26 let. Staršího z napadených udeřili zatím nezjištění útočníci několika ranami do oblasti hlavy a mladšího povalili na zem, kopali do něho a způsobili mu takové zranění, se kterým musel být převezen do nemocnice.

„Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což hrozí pachateli či pachatelům v případě dopadení a odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„V této souvislosti žádáme všechny občany, kteří byli svědky napadení a měli by poznatky k útočníkům, čímž by nám pomohli s jejich ztotožněním, aby nás kontaktovali na lince 158, popřípadě na telefonním čísle policie obvodního oddělení Kladno-Kročehlavy 974 873 568/576 nebo na mobilním čísle 602 262 703,“ dodala Michaela Richterová.