ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Kladenské Vánoce: Na co se můžete tento víkend těšit?

Středa, 15. prosince 2021 07:30

Kladenské Vánoce mají připraveny tento víken na náměstí Starosty Pavla zajímavý kulturní program. Do vánoční pohody vás naladí Jary Tauber, skupina Brutus nebo Kamil Střihavka. Všechny vystoupení bude město Kladno živě streamovat na sociální síti FaceBook.

Kladenské Vánoce (Ilustrační foto: KL)

V pátek se od 17 hodin na náměstí Starosty Pavla představí Jary Tauber. Jary Tauber, vlastním jménem Jaroslav Tauber, je kladenský muzikant, zpěvák a skladatel. Své zkušenosti sbíral například po boku Petra Jandy ze skupiny Olympic.

V sobotu v 17 hodin to do Kladna přijede rozjet kapela Brutus. Brutus je česká rocková a taneční skupina, která pro svůj styl razí termín pravý bigbít. Skupina je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu a vznikla v roce 1966 pod jménem Mandragora v Rakovníku.

V neděli vás od 17 hodin naladí do pohody Kamil Střihavka. Kamil Střihavka začal zpívat v roce 1986 s power metalovou skupinou Motorband. Později přešel od Power Metalu k Hard rocku. Vystupoval také v triu BSP (Balage, Střihavka, Pavlíček). V současnosti je frontmanem kapely Kamil Střihavka & Leaders.