ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Linky 604 a 614 se od soboty vrací na své původní trasy

Sobota, 11. prosince 2021 08:00

Ukončení stavby uzavřelo jednu kapitolu neprůjezdných ulic v Kladně. Ulevilo se jak řidičům a chodcům, ale také složkám IZS i autobusové dopravě.   

Linky 604 a 614 se od soboty vrací na své původní trasy (Ilustrační foto: KL)

Uzavírka Kralupské ulice měla původně trvat až do 17. prosince letošního roku. Stavbaři si však pospíšili a ulice je již od dnešního dne průjezdná. To je dobrá zpráva nejenom pro šoféry i chodce, ale i pro autobusovou dopravu a složek IZS.

„Přemostění bylo již v dezolátním stavu a málo využíváno. Most je majetkem Středočeského kraje, a bude následně nahrazen novým tělesem a město ho v budoucnu využije zejména pro odklon nákladní dopravy z centra města,“ potvrdila koncem listopadu mluvčí Správy a údržby silnic Petra Kučerová.  

„Obnovujeme obsluhu všech zastávek na trasách obou linek. Po dokončení kruhových objezdů v ulici Železničářů minulý týden je linka 614 po dlouhé době vedena v celé trase ve standartní stopě od Pekáren až do zastávky Dvorská. Aktuální jízdní řády jsou zveřejněny na webových stránkách dopravce,“ vysvětlil ředitel ČSAD MHD Kladno Ludomír Landa.