Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně se rozsvítil Pohádkový vánoční strom

Neděle, 28. listopadu 2021 10:11

Po dvou letech „covid“ trápení se v sobotu večer na náměstí Starosty Pavla sešli lidé, aby si vychutnali první náznaky příchodu Vánoc. V doprovodném programu vystoupili žáci Základní umělecké školy 5. května. Příchozí si poslechli charitativní koncert 4 Tenoři v kostele Nanebevzetí Panny Marie a vše bylo zakončeno slavnostním rozsvícením Pohádkového vánočního stromu v doprovodu ohnivé a světelné show. Jako každý rok i letos můžete splnit přání některému z dětí z dětských domovů nebo se jen zaposlouchat do krásných tónů doprovodného programu. I letošní rozsvícení vánočního stromu v Kladně se ponese ve svátečním duchu.

Program začal hudebním pásmem, kdy od 15.30 hodin vystoupili žáci Základní umělecké školy 5. května. Od 16.30 si lidé mohli poslechnout charitativní koncert 4 Tenoři v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Program byl zakončen slavnostním rozsvícením Pohádkového vánočního stromu splněných přání. Vše bylo možné sledovat na velkoplošných obrazovkách, umístěných na náměstí Starosty Pavla.

Společně s bohatým kulturním programem si Kladeňáci užili adventní trhy, kluziště a nechyběla, chyběla ani možnost vzít si z vánočního stromu obálky, ve kterých se ukrývají přání dětí z dětských domovů.