Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V kladenském Centralu se opět tančilo a sportovalo

Středa, 24. listopadu 2021 13:21

Také třetí listopadovou sobotu mohli návštěvníci největšího středočeského obchodního centra zaznamenat v jeho pasážích čilý ruch a vidět mnoho aktivních tanečníků a sportovců z řad profesionálů, dětí i širší veřejnosti. Odehrála se tam totiž již závěrečná část třídílné akce, věnovaná tanci a sportu.

Foto: Central Kladno

Třetí listopadovou sobotu se konala závěrečná část třídílné akce Kladno sportuje v Central Kladno. V prostorách obchodního centra se tentokrát trénoval volejbal v podání klubu Volejbal Kladno.cz a florbal, který předvedli Kanonýři Kladno. Taneční ukázky a své umění prezentoval taneční klub Admira Kladno.

„Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří se na přípravě listopadových sportovních sobot podíleli a hlavně Sportovním areálům města Kladna, které do toho šly naplno s námi,“ sdělila Aneta Kottová, ředitelka Central Kladno.

Na akci se dohromady představilo 13 sportovních a tanečních klubů včetně hudebního uskupení Panda Band. Návštěvníci si zasportovali, zasoutěžili a měli možnost spolu s dětmi strávit čas aktivní zábavou. Během exhibic bylo také možné načerpat spoustu informací o samotných sportech a klubech, do kterých se zájemci mohli na místě zapsat.

Foto: Central Kladno
Foto: Central Kladno