Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně se staví dvě kluziště pod širou oblohou

Pondělí, 15. listopadu 2021 11:58

Počátkem minulého týdne začalo vznikat na náměstí Starosty Pavla v Kladně kluziště pod širým nebem. I stánky jsou již pomalu všechny na svém místě. Zastávka autobusové linky 610 je přesunuta od Zanzibaru do Zádušní ulice. Novinkou pro letošní rok bude vybudování druhé ledové plochy na kladenském Václavském náměstí.

V Kladně se staví dvě kluziště pod širou oblohou (Foto: KL)

Ať se to nezdá, tak Vánoce již pomalu klepou na dveře. V Kladně je výzdoba pomalu již nainstalována po celém městě. Ve středu 17. listopadu bude na náměstí Starosty Pavla přivezen Vánoční strom splněných přání, který zaujme již tradičně své čestné místo před kostelem Nanebevzetí panny Marie. K jeho slavnostnímu rozsvícení pak dojde v sobotu 27. listopadu v 18.00 hodin.

Kladeňáci si již z minulých let zvykli na to, že součástí doprovodného programu Kladenských vánoc je také kluziště pod širou oblohou. Na náměstí Starosty Pavla si budou moci zájemci o bruslení zapůjčit také potřebné vybavení. Novinkou je stavba druhé venkovní ledové plochy. Ta v těchto dnech vzniká na kladenském Václavském náměstí a dostane elipsovitý tvar. S možností zapůjčení bruslí se však v tomto místě zatím nepočítá.