Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Sorbona, chcete ho?

Sobota, 26. února 2022 11:10

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky psího útulku Bouchalka pro své čtenáře připravily seriál, ve kterém představí jednoho „hafana“, kterého si můžete adoptovat nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Sorbon.

Psí útulek Bouchalka představuje Sorbona, chcete ho?

Další fešák, který by byl rád představen světu, je krásný pes Sorbon. Je to sedm let starý kříženec německého ovčáka a rotvajlera. Naprosto jistě se u něj dá vypíchnout jeho obrovská kvalita, kterou je, že je to hlídač, hlídač a hlídač! Životní poslání Sorbona bylo hlídání objektu a šlo mu to opravdu skvěle. Jak jistě tušíte, Sorbon není žádný mazlík ani pan hračička, ale opravdu bere hlídání jako svoji práci!

Sorbon není vhodný do rodiny k dětem ani ke starším lidem. Hodil by se spíše k jednomu dvěma lidem, kteří ho povedou pevnou rukou a nezaleknou se jeho ostřejší povahy a zvyku hlídat. Sorbon je určitě pes vhodný spíše ke zkušeným lidem, bude potřebovat jasně daná pravidla a podmínky.

Sorbon by rád odjel bydlet do domku se zahradou, případně zase jako hlídač nějakého objektu. Nový majitel by měl brát na zřetel, že už má opravdu zasloužilých sedm let, nicméně na jeho hlídacích kvalitách mu to nikterak neubírá.

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00–16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá