Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Slaném rožnili uherského býka a vyhlásili sportovce roku

Středa, 29. září 2021 09:03

Ve Slaném se uskutečnila tradiční akce, která propojuje kulturu a sport. Rožnil se uherský býk, vyhlásil se sportovec roku a odehrála se kvalifikace Mezinárodního mistrovství v boulderingu 2021.

Foto: KL

Páteční program odstartovala kvalifikace Mezinárodního mistrovství v boulderingu 2021. Následně proběhlo vyhlášení ankety s oceněním pro úspěšné sportovce slánského regionu. Letos v podobě ocenění sportovců za poslední desetiletí.

„Tato tradiční akce o svůj lednový galavečer bohužel přišla z důvodu kovidových událostí. Proto se výjimečně stala součástí tohoto programu. A je to právě Slaný, které jako jediné město České republiky předalo ocenění pod širým nebem, nikoliv virtuálně,“ uvedl starosta Martin Hrabánek.

Sobotní program byl ve známém spojení rožnění býka a přehlídky mistrů v lezení na umělé stěně. Centrum města nabídlo pro veřejnost zdarma bohatý doprovodný program včetně programu pro nejmenší děti jako výtvarné dílničky nebo pohádky Husy na tahu v podání divadla Dam Dam. Návštěvníci mohli již podruhé Zažít město jinak – sousedské slavnosti s programem pro děti, anebo sousedský blešák&swap a další.


Autor: (red)