ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Kladenští fotbalisté bodovali počtvrté v řadě, remízu ve Štětí zařídil Šnobl

Úterý, 28. září 2021 18:09

Fotbalisté Kladna remizovali ve Štětí 1:1 a bodovali už počtvrté v řadě. Kladenští na půdě soupeře od padesáté minuty ztráceli, osm minut před koncem základní hrací doby ale vyrovnali trefou Matěje Šnobla z pokutového kopu.

Kladenští fotbalisté bodovali počtvrté v řadě, remízu ve Štětí zařídil Šnobl (Ilustrační foto: KL)

Po bezbrankové první půli se skóre ve druhé části zápasu rychle změnilo. Neuběhlo ještě ani pět minut z druhého poločasu a Martin Vokoun lovil míč ze sítě poté, co ho překonal jeho jmenovec Jiří Vokoun. Kladno se muselo začít tlačit vpřed a snažilo se vyrovnat. Dlouho se jim to však nedařilo, přestože domácí v 62. minutě sáhli ke střídání brankářůa a do hry poslali nerozehraného Michala Vondrku. Nakonec si tedy Kladenští museli pomoci až penaltou. K její exekuci se v 82. minutě postavil Matěj Šnobl a nezaváhal. Trefil se už pošesté v sezoně.

Kladno tak zapsalo na svoje konto další bod a i díky předchozím třem výhrám se v neúplné tabulce po deseti odehraných zápasech posunulo se 17 body na třetí místo! Divizi dál suverénně vládnou Neratovice, které už posbíraly bodů 25.

SK Štětí – SK Kladno 1:1 (0:0)

Branky: 50. J. Vokoun – 82. Šnobl (pen.). Žluté karty: 29. Slanička, 44. Škoda, 63. Neuman, 77. Obrtlík – 66. Ježdík.

SK Štětí: Sailer (62. Vondrka) – Obrtlík (C), Mešič, L. Janovský, J. Vokoun, Belák (68. Černý), Slanička, Neuman, Čada (66. Kovařík), Vacek, Škoda.

SK Kladno: M. Vokoun – Pechr, Ježdík, Balšánek, Pospíšil (84. Jančí), Borák (73. Noll), Javorek, Procházka, Čížek (C), Šnobl, Růžička (73. Kolářský).

Autor: (fa)