Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Fotbalové Kladno odstartovalo nevyrovnanými výkony, potvrdí v sobotu lepšící se formu?

Čtvrtek, 23. září 2021 14:47

Fotbalová divize má za sebou úvodních osm kol a kladenský SK je po nich na šestém místě tabulky. Tým nového trenéra Dušana Bindera se zatím potýká s nevyrovnanými výkony, po domácím propadáku s Českou Lípou se ale zvedl. Potvrdí stoupající formu i v sobotu proti Rakovníku?

Kladno bodovalo hned v úvodním klání nového ročníku, když na domácím trávníku remizovalo s Březovou 1:1. V Neratovicích, které soutěži zatím dominují, pak kladenské SK prohrálo 1:2, když svoje vedení ztratilo až v poslední desetiminutovce. První výhru v ročníku pak Kladenští zapsali ve třetím kole, kdy doma porazili pražskou Aritmu 3:1.

Zlepšující se formu dokázalo Kladno posléze potvrdit i na hřišti Brandýsa nad Labem, kde vyhrálo 3:2. Poté ale přišel tvrdý direkt. Na vlastní půdě Kladeňáci vůbec nestačili na Českou Lípu a schytali debakl 1:8! Po drtivé porážce navíc přišla ještě prohra 1:2 v Dobříši. Logicky tak muselo dojít ke změnám. Tým tedy posílil zkušený pětatřicetiletý záložník Jakub Balšánek.

A na trávníku byl hned znát! Kvalitní hrou ve středu pole dopomohl svému týmu k výhře 3:0 nad Chomutovem. Kladno pak zvítězilo i v posledním dosud odehraném duelu, když zvládlo divokou přestřelku s Mostem a vyhrálo 4:3. První branku modrobílých zapsal právě zmíněný Balšánek, který s přehledem proměnil pokutový kop.

Kladno povzbuzené dvěma výhrami v řadě se tedy se 13 body posunulo na šesté místo tabulky Divize B. Další body se Binderovi svěřenci pokusí přidat už v sobotu, kdy se představí v Rakovníku. Potvrdí zlepšující se výkony a porazí poslední Rakovník?

Autor: (fa)