ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Ve Slaném silničáři dokončili první část oprav místních silnic

Pondělí, 26. července 2021 07:30

Centrum Slaného se dočkalo oprav místních vozovek. První část v ulici Dr. E. Beneše je již hotová a průjezdná. Za 14 dní se silničáři pustí do ulice Palackého a poté do Třebízského. Na přelomu září a října by mělo dojít na položení nového asfaltu také v ulici Lázeňská.

Ve Slaném silničáři dokončili první část oprav místních silnic (Foto: KL)

Během letních měsíců dochází ve Slaném na opravy povrchů vybraných komunikací. Opravy se dělají po etapách a průběžně na sebe navazují. Jako první byla uzavřena ulice Dr. E. Beneše v celé délce od křižovatky s ulicí Wilsonova až po ulici Třebízského. Uzavírka se konala v termínu od 12. do 22. července.

Na opravenou ulici Dr. E. Beneše navazuje rekonstrukce ulice Palackého. Do té se silničáři pustí v termínu od 9. do 20. srpna.

Oprava hlavní tepny centra Slaného – ulice Třebízského až po Brožovského, bude rozdělena na dvě etapy, a to v časovém rozmezí mezi 23. srpnem a 3. zářím. Potom hned bude uzavřena další část této silnice, a to mezi 3. až 15. zářím.

Slánská ulice Lázeňská mezi ulicí Nosačická a U Brodu nemá zatím pevný termín opravy. S její rekonstrukcí se však zatím počítá na přelomu září a října.

Autor: (jn)