Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně přišel zloděj do garáže po svých, odjel na bicyklu

Úterý, 20. července 2021 07:30

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Předčasně ovšem skončila pro muže, kterému se zloděj vkradl do garáže a na jeho bicyklu odjel. Policie po výtečníkovi pátrá a hledá svědky události.

V Kladně přišel zloděj do garáže po svých, odjel na bicyklu (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži jízdního kola došlo minulou středu 14. července v Kladně a to v časovém rozmezí od 3:45 do 5:30. Případ se stal v ulici Vaníčkova. „Neznámý pachatel vnikl neuzamčenými vrátky na pozemek rodinného domu a z neuzamčené garáže odcizil pánské horské jízdní kolo značky Amulet v hodnotě pěti tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Skutek, který kladenští policisté přijali na své tísňové lince 158, nyní prošetřují jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí uvedené garáže v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uzavřela Nováková.

Autor: (jn)