Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Zloděj si z kladenské večerky odnesl hotovost i cigarety

Úterý, 13. července 2021 07:30

V noci ze čtvrtka na pátek minulý týden se dosud neznámý pachatel vloupal do večerky v Kladně v Jerevanské ulici. Odtud si odnesl hotovost a několik kartonů cigaret, čímž způsobil majiteli celkovou škodu ve výši přesahující 11 tisíc korun.

Zloděj si z kladenské večerky odnesl hotovost i cigarety (Foto: KL)

K vloupání muselo dojít během noci ze čtvrtka na pátek mezi devátou hodinou večerní a půl sedmou ranní. Neznámý pachatel někdy v této době poškodil vstupní dveře a vnikl do večerky, kde si přivlastnil jak finanční hotovost, tak několik desítek kartonů cigaret různých značek. Celková škoda byla vyčíslena na 11 109 korun. Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené prodejny v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – Kročehlavy nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Zloděj si z kladenské večerky odnesl hotovost i cigarety (Foto: KL)

Autor: (fa)