Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Poznáte osoby na fotografii? Dost možná odcizili dvacet tisíc korun

Úterý, 13. července 2021 07:10

V pátek 25. června došlo v prodejně v kladenské ulici Kleinerova k vykradení pokladny, ve které se nacházela hotovost ve výši 20 tisíc korun. Policisté nyní na záběrech z kamerového záznamu odhalili dvojici, která do prodejny v inkriminovanou dobu vnikla a po objektu se volně pohybovala. Vyšetřovatelé by si s tímto mužem a ženou proto rádi promluvili.

Poznáte osoby na fotografii? Dost možná odcizili dvacet tisíc korun (Foto: PČR)

Zaměstnankyně prodejny s nábytkem pachatelům nahrála do karet, když v pátek 25. června nezajistila zadní vchod provozovny a odešla. Po návratu pak zjistila, že z neuzamčené pokladny zmizela finanční hotovost ve výši 20 tisíc korun.

Případu se tedy ujali kladenští policisté, kteří odhalili na kamerových záznamech dvojici dosud nezjištěné totožnosti. Muž a žena do prodejny nezamčeným vchodem vešli krátce před dvanáctou hodinou a posléze se po objektu pohybovali.

„Tyto osoby by svým svědectvím mohly přispět k objasnění případu. Přivítáme proto všechny poznatky od občanů, které by vedly k odhalení identity této dvojice. Jakékoliv informace k osobám je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ žádá policejní mluvčí Michaela Nováková čtenáře.


Autor: (fa)