Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V ulici ČSA došlo k fyzickému napadení, policie hledá svědky

Středa, 23. června 2021 06:35

Minulý týden v pondělí došlo v Kladně k napadení třiatřicetiletého muže nezmámým pachatelem. Napadený se snažil útoku vyhnout, proto se dal na útěk přes ulici ČSA. Útočník se však vydal za ním a ještě jednou mu pěkně naložil. Zraněného ho potom nechal v silnici. Policie nyní hledá svědky tohoto útoku.

V ulici ČSA došlo k fyzickému napadení, policie hledá svědky (Foto: KL)

V pondělí 14. června jen několik minut po půl osmé večer došlo v Kladně v ulici ČSA k fyzickému napadení třiatřicetiletého muže. Poškozeného napadl zatím nezjištěný pachatel u domu s číslem popisným 3219. Napadený muž nechtěl schytat další rány, proto se dal na útěk přes čtyřproudovou komunikaci. Útočník ho ale doběhl a opět došlo k ataku, kdy byl poškozený muž sražen na komunikaci, kde zůstal ležet ve vozovce. U zraněného muže zastavila posléze dvě vozidla.

„Neznámý agresor z místa odešel v doprovodu nezjištěné ženy směrem k Dělnickému domu na náměstí Svobody. Podle prvotních informací, které máme k dispozici, byl pachatel oblečen do šortek a oranžového trička,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Vyšetřující policista by jako svědky k celé události potřeboval vyslechnout nezjištěné řidiče osobních automobilů, kteří v místě zastavili. Dále by přivítal svědectví osob, které stály na autobusové zastávce MHD a to ve směru do centra města. Všichni svědci události mohou policisty kontaktovat na mobilním telefonu 974873537. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Autor: (red)