Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Žena z Kladna přišla o jízdní kolo v hodnotě 20 tisíc

Úterý, 22. června 2021 07:30

Nezvaný host, který se na Sítné vkradl do sklepa panelového domu, předčasně ukončil cyklistickou sezónu ženě z Kladna. Té totiž sebral bicykl, jehož hodnota byla 20 tisíc korun.

Žena z Kladna přišla o jízdní kolo v hodnotě 20 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Neznámý pachatel mezi 15. a 18. červnem vnikl do panelového domu v Brněnské ulici v Kladně a následně do společných prostor. Z jedné sklepní kóje poté odcizil jízdní horské kolo značky Merida TF 500. Tímto svým jednáním pachatel způsobil škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 20 000 korun.

Policisté tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli a odcizeném kole pátrají.

„Kladenská policie opět upozorňuje občany, aby nebyli lhostejní a pokud poblíž svého bydliště nebo přímo v prostorách domů zjistí neznámou podezřelou osobu, byli vždy všímaví a věnovali pozornost pohybu těchto nežádoucích osob. V mnoha případech se tyto náhodně pohybující osoby v cizích prostorech dopouští trestné činnosti například vykradením sklepních kójí, vloupáním do bytů nebo odcizením věcí ze společných prostorů. Občané by měli věnovat zvýšenou pozornost nejen svému majetku, ale i majetku ve společném vlastnictví,“ varuje policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)