Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští policisté pátrají po mužích z fotografie, poznáte je?

Pátek, 18. června 2021 07:10

Policisté z Kladna řeší od počátku května pokus o vloupání do prodejny jízdních kol. Nyní obdrželi fotografie mužů, kteří by mohli za tímto činem stát. V případě, že je poznáte, volejte bezplatnou linku 158.

Foto: PČR

V pondělí 3. května v ranních hodinách přijal operační důstojník oznámení, že v ulici J. Vrby se neznámý pachatel pokoušel vloupat do prodejny jízdních kol. Na místo se tehdy dostavili policisté, kteří zjistili, že během víkendu, konkrétně od 12 hodin 1. května do 8 hodin 3. května se zatím nezjištěný pachatel pokusil vloupat do místní prodejny. Poškozen byl rám dveří a byly zde znatelné stopy po páčení a zámek bez viditelného poškození nešel odemknout. Škoda byla vyčíslena na osm tisícovek.

„Důsledným a intenzivním šetřením se podařilo vyšetřovateli případu zajistit poblíž místa události kamerové záznamy a na nich zjistit muže zatím nezjištěné totožnosti, kteří by svým svědectvím mohli přispět k objasnění případu. Přivítáme proto všechny poznatky od občanů, které by vedly k odhalení identity těchto mužů. Na záznamu bylo také zachyceno podezřelé vozidlo, kterým mohl pachatel na místo přijet. Žádáme proto i o identifikaci tohoto automobilu a jeho případného majitele,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková a dodala: „Jakékoliv informace k osobám je možné sdělit osobně na Obvodním oddělení policie Kladno-město nebo pomocí hovoru na telefonní číslo 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.“

Foto: PČR
Foto: PČR

Autor: (red)