Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Teplárna podpořila seniory v Kladně

Úterý, 15. června 2021 07:00

Minulý pátek byl ve znamení kultury a zábavy pro seniory. Konala se totiž první velká letošní akce určená pro klienty kladenského Domova pro seniory. Finančně ji podpořila místní teplárna ze skupiny Sev.en Energy Pavla Tykače, která je generálním partnerem kladenského domova již více než 20 let.

Teplárna podpořila seniory v Kladně (Foto: Jiří Skála)

Za tuto dobu se v rámci jejího sponzorského programu podařilo vybudovat zahradní pergolu, kde klienti rádi tráví čas, nakoupit speciální zdravotnické vybavení a zorganizovat řadu pravidelných a dlouhodobě úspěšných akcí. Jednou z nich bude v červenci i letní Zahradní slavnost, která se letos bude konat již pojedenácté. „Všechny akce, které organizujeme, mají za cíl zpříjemnit našim 133 klientům pobyt u nás. Jsou pro ně vítaným zpestřením a příležitostí potkat se s ostatními klienty a společně strávit čas. A jsem opravdu rád, že nám situace dovoluje oblíbené akce opět organizovat,“ vysvětluje ředitel domova Miroslav Petrák.

„Zároveň bych rád poděkoval teplárně za její dlouhodobou podporu, které si velice vážím. A to zejména v této době, kdy není lehké získat prostředky od sponzorů,“ dodal Petrák.

„Naše společnost podporuje projekty určené pro seniory a osoby se speciálními potřebami dlouhodobě. V rámci grantu skupiny Sev.en Energy jsme letos v Kladně také partnerem Střediska komplexní pečovatelské péče Fontána a Nadačního fondu Slunce všem. Podpora regionu, ve kterém působíme, je pro nás důležitou součástí naší společenské odpovědnosti. Snažíme se pomáhat tam, kde je to potřeba a smysluplné, což přesně tyto projekty jsou,“ vysvětluje Markéta Čapková, mluvčí teplárny.

Na koncertu vystoupili Magda Malá, Lucie Břeská alias Iveta Bartošová, Bohuš Matuš, Jakub Machulda alias Elvis Presley, Jaroslav Břeský alias Fredie Mercury, František Čermák alias Petr Novák a Lubomír Čužák Rys.


Autor: (red)