ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Hvězdami nabitá čtyřstovka na Kladno hází: Přijede i halový mistr Maslák

Středa, 9. června 2021 07:20

Trojnásobný halový mistr světa míří na Sletiště. Pavel Maslák na mítinku Kladno hází a Kladenské memoriály vyzve domácí hvězdy Krska s Leharem, ale i konkurenty ze zahraničí. Na startovní listině se skví jména Ricardo Dos Santos, Thomas Jordier nebo Zakithi Nene.

Pavel Maslák (Foto: Zdroj – SAMK)

Tenhle závod bude bezpochyby jedním z naprostých vrcholů mítinku, který se na kladenském Sletišti uskuteční už za týden, tedy 15. června. Už tak nabitá čtyřstovka mužů s potvrzením účasti Pavla Masláka nabídne výjimečnou podívanou. Rodák z Havířova se na kladenském mítinku může výrazně přiblížit k účasti na olympijských hrách. Motivovat ho určitě bude kladenský rychlík Matěj Krsek, loni nejlepší běžec na 400 metrů s časem rovných 46 vteřin.

Trojice zahraničních závodníků – Jihoafričan Zakithi Nene, Portugalec Ricardo dos Santos a Francouz Thomas Jordier – v minulosti dokázala zaběhnout ještě rychleji. Maslák, jenž letos zaběhl nejlépe 46,52 na Zlaté tretře tak bude mít o motivaci postaráno, i když účast na třetích olympijských hrách je sama o sobě velkou výzvou.

Zdroj: SAMK