ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V neděli budou v zahradě Kladenského zámku Mimoni

Čtvrtek, 27. května 2021 07:10

Dětský den s Mimoni v zahradě Kladenského zámku pořádá město Kladno. Od 10 do 17 hodin si vaše ratolesti mohou užít soutěže o ceny, malování na obličej nebo písničky. Vše je zdarma a akce se bude konat pouze v případě, že to pandemická situace dovolí.

V neděli budou v Zahradě Kladenského zámku Mimoni (Foto: KL)

Přijďte si užít Dětský den s městem Kladnem. Pokud pandemická opatření dovolí, zahradu Kladenského zámku obsadí 30. května Mimoni. Ti si pro vás připravili zábavné soutěže a hry o ceny, malování na obličej a chybět nebude ani diskotéka pro nejmenší. Dětský den odstartuje v deset hodin a Mimoni tam budou řádit do večerních pěti hodin.

Mimoni jsou človíčci zabarveni do žluté barvy, která existovala od počátku věků. Vyvinuli se ze žlutých jednobuněčných organismů a jejich poslání je sloužit největším zločincům historie. Najít si pána bylo jednoduché, ale udržet si ho zvládali hůře. Sloužili například tyrannosaurovi, kterého dovedli do sopky, knížeti Drákulovi, kterého zabili slunečním světlem nebo například Napoleonu Bonaparte, na kterého vystřelili dělem.

Autor: (red)