ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Extraligu za Rytíře budou hrát Kehar, Hajný i Suchánek

Středa, 26. května 2021 07:20

Rytíři si pojistili další tři postupové hrdiny. Na Kladně bude pokračovat srdcař Martin Kehar, který v A-týmu zapíše už svou osmou sezonu. Po jeho pravé straně bude v kabině i nadále usedat útočník Jakub Hajný, se kterým se klub rovněž dohodl na prodloužení spolupráce. Vedení se domluvilo i s obráncem Jakubem Suchánkem, mimo jiné střelcem vítězné branky v šestém finálovém klání s Jihlavou!

Extraligu za Rytíře budou hrát Kehar, Hajný i Suchánek (Foto: Rytíři Kladno)

Pro Martina Kehara to bude druhá sezona v extralize a celkově osmá v prvním týmu Kladna. „Já jsem na Kladně hrozně rád a mám velkou radost, že tu budu pokračovat. Hodně na sobě pracuji, abych si zasloužil tu být. Také jsem si ulevil, když konečně vím, jak to se mnou bude v další sezoně. Moc se na extraligu těším,“ říká služebně nejstarší Rytíř.

Zůstává i důrazný útočník a velký dříč Jakub Hajný. „Jsem rád, že v týmu budu i v další sezoně. Moc se těším na extraligu,“ shoduje se s Keharem.

Obránce Jakub Suchánek bral Kladno jako jasnou volbu. „Byla to pro mě priorita, jsem tu moc spokojený a už se těším, až od nové sezony poznám i kladenské fanoušky, snad to situace dovolí a oni se budou moci vrátit na stadiony,“ říká klíčový obránce z postupové sezony, který na Kladno přišel v průběhu ročníku 2020/21 z Českých Budějovic.

Rytíře naopak opouští Američan Luc Snuggerud, který se vrací do mezinárodní ICEHL. Nikoliv však do Innsbrucku, ze kterého na Kladno přišel, hrát totiž bude za slovenský IClinic Bratislava Capitals.

V rozpisu přátelských utkání pak přibyl zápas v Liberci, který se odehraje 2. září v 17:30.

Autor: Lukáš Jůdl – Rytíři Kladno