ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Rytířské mince k vyzvednutí a poslední časopis k play off o finále s Jihlavou v prodeji

Čtvrtek, 13. května 2021 07:00

Pamětní mince pro kladenské příznivce jsou k vyzvednutí od příštího týdne v prostorách druhé plochy ČEZ stadionu. Pokud máte zájem o poslední číslo rytířského časopisu k play off o finále s Jihlavou, můžete si toto vydání objednat na eshopu Copy Central.

Rytířské mince k vyzvednutí a poslední časopis k play off o finále s Jihlavou v prodeji (Foto: Rytíři Kladno)

Rytířská pamětní mince

Pamětní mince s logem klubu o průměru tři centimetry v designové krabičce. Tento nádherný artikl mohli získat všichni fanoušci, kteří chtěli podpořit klub po sezoně, ve které se museli Rytíři obejít bez svých podporovatelů v ochozech. Fanoušci, kteří si minci zakoupili, obdrželi pouze voucher pro její pozdější vydání. Kov ve zlaté barvě je možné vyzvednout od pondělí 17. května, a to v prostorách druhé plochy ČEZ stadionu v níže uvedených termínech:

  • Pondělí 17. května od 14:00 do 17:00
  • Úterý 18. května od 14:00 do 17:00
  • Čtvrtek 20. května od 14:00 do 17:00

Třetí číslo rytířského časopisu k finálové sérii s Jihlavou

Trojčíslí moderně zpracovaného časopisu si můžete i s nově vydaným dílem o finále play off s Jihlavou zakoupit na eshopu copycentra Copy Central a to ZDE.

V každém časopisu naleznete stručné informace s fotogalerií k jednotlivým zápasům sérií a plakát s motivy #Věříme (první číslo Andrej Košarišťan, druhé Tomáš Plekanec a třetí Jaromír Jágr). Polovina časopisu pak patří těm nejhezčím snímkům od klubových fotografů Romana Mareše a Josefa Poláčka, jejichž práce je napříč českým sportem na úplné špičce.

V prodeji jsou všechna čísla jednotlivě, ale také balíček všech tří vydání. Zejména s odstupem času tuto publikaci rozhodně oceníte a rádi se budete k jednotlivým fragmentům play off vracet.

Zdroj: Rytíři Kladno