ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Kladně ukradl zloděj z rodinného domu elektrické nářadí

Úterý, 11. května 2021 07:30

Kladenští policisté se v těchto dnech zabývají vykradením rodinného domu, který se nachází v ulici Milady Horákové. Zloděj si z něj odnesl elektrické nářadí a nyní se z něj dost možná stane řemeslník.

V Kladně ukradl zloděj z rodinného domu elektrické nářadí (Ilustrační foto: KL)

K vykradení rodinného domu došlo v noci z 6. na 7. května a to v časovém rozmezí mezi 22.30 a 06.00. Pachatel se do stavení dostal tak, že nejprve překonal vysoké oplocení a poté vstoupil neoprávněně na pozemek. Za užití násilí poškodil okénko vedoucí do sklepa domu, odkud potom odcizil dva kusy vrtaček, jednu okružní pilu a jednu brusku. Škoda, která majiteli vznikla, je necelých osm tisíc korun.

Policisté v současné době případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž domu v ulici Milady Horákové v Kladně nebo při odchodu s odcizeným nářadím. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)