ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V čele kladenského ANO je František Bureš

Úterý, 11. května 2021 07:00

Jednoznačným výsledkem skončily volby nového vedení místní organizace hnutí ANO v Kladně. Všichni jeho členové zvolili do svého čela Mgr. Františka Bureše, který je současně prvním místopředsedou oblastní organizace ANO. 

V čele kladenského ANO je František Bureš (Foto: Archiv Františka Bureše)

„Jsem rád, že jsem dostal jednoznačnou podporu. Na druhou stranu je to pro mě velký závazek a motivace pro posílení pozice našeho hnutí nejen na kladenské úrovni,“ řekl po svém zvolení František Bureš. Ve veřejném životě se chce věnovat nejen sportu, ale i dalším oblastem spojeným s rozvojem města a podporou jeho obyvatel. Prvním místopředsedou místní organizace se stal Ing. Tomáš Kadlec.

František Bureš má právnické vzdělání. Komunální politice se věnoval už během studia vysoké školy.  Od roku 2014 působí ve sportovní komisi rady města, od roku 2019 rovněž v kontrolním výboru zastupitelstva. Od roku 2019 byl provozním manažerem Sportovních areálů města Kladna, od roku 2020 je jejich ředitelem. František Bureš je aktivní sportovec, trenér a předseda klubu Street Workout Kladno.